Aktualności

PAŹ 15, 2019 :: Wykład Anatomia Prawidłowa

22.10.2019

PAŹ 14, 2019 :: Wykład Splot ramienny

wykład splot ramienny

PAŹ 03, 2019 :: Neuroanatomia I zajęcia 8.10.2019

Neuroanatomia I zajęcia 8.10.2019

SIE 22, 2019 :: Rok akademicki 2019 - 2020

Ćwiczenie nr 1

Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

.

Pracownicy

Kierownik Katedry prof. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
Sekretariat mgr Ilona Walentyńska - Sowa - email: iwalentynska-sowa@sum.edu.pl
mgr Magdalena Nocoń - email: mnocon@sum.edu.pl
Pracownicy naukowi Adiunkt dr n. med. Małgorzata Chowaniec - email: mchowaniec@sum.edu.pl
Adiunkt dr n. med. Przemysław Węglarz - emai: przemyslaw.weglarz@sum.edu.pl
Adiunkt dr n. med. Tomasz Lepich - email: lepich@sum.edu.pl
dr n. med. Sham Cader - email: scader@sum.edu.pl
dr n. med. Daniel Stompel - email: dstompel@sum.edu.pl
dr n. biol. Marian Biczycki - email: marian.biczycki@us.edu.pl
lek. med. Andrzej Kaśkosz - email: akaskosz@sum.edu.pl
lek. med. Marcin Dębski mdebski@sum.edu.pl
mgr Aneta Piwowarczyk - Nowak - email: anowak@sum.edu.pl
mgr Karol Kostro - email: kkostro@sum.edu.pl
mgr Beata Dorzak - email: bdorzak@sum.edu.pl     
mgr Dawid Muniowski dmuniowski@sum.edu.pl  
Pracownicy techniczni Zbigniew Sydor
Marceli Magiera
Bogdan Kos

Sekretariat

W SPRAWACH STUDENCKICH
Sekretariat Katedry Anatomii Prawdłowej czynny jest:
od poniedziałku do piątku w godzinach 
  10:00 - 14:00
Prosimy o uwzględnienie czasu pracy

Student

Niezbędne informacje dla studentów

Informacje dla studentów

 

1. Ubiór

 

ubiór studenta podczas ćwiczeń

 

Regulaminy i programy ćwiczeń

1. Regulaminy Wydziałów

- Regulamin WL 2019-2020

 

 

2. Programy Cwiczeń

- Plan ćwiczeń WL I semestr 2019-2020

- Kierunek neuroanatomia - Program Ćwiczeń

 

 

STN

Stundeckie Koło Naukowe

Koło naukowe

Zarządzenie do pobrania

 

Kontakt

z nami

Kontakt

ADRES:
ul. Medyków 18
40-762 Katowice
TELEFON:
+48 (32) 252 64 87
E-MAIL:
anatom@sum.edu.pl
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej Wydziału Lekarskiego w Katowicach

ul. Medyków 18
40-752 Katowice

telefon. (32) 208 83 26
e-mail. anatom@sum.edu.pl